Error
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Error

Error 6819: System malfuntion at line 49. Cannot connect to database
 
Индекс6819ТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Popi_lopi_dopi
Психично Неразположен
Popi_lopi_dopi


Брой мнения : 322
Age : 31
Location : Bg
Job/hobbies : Student
Registration date : 08.10.2007

Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 9:44 am

Taka,napravih taq tema,6toto mi pisna da ni kazvat,4e sme nai-lo6iq klas...Da ama nqma drugi kato nas,vsi4ki sme fr i durjim mn edin na drug...Ta vie kakvo mislite?
Върнете се в началото Go down
Vester
Психично Неразположен
Vester


Брой мнения : 496
Age : 32
Location : София
Registration date : 06.10.2007

Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 12:04 pm

Ем...Полс едното няма нищо общо с другото...Тва че сме задружни и се подкрепяме не значи че дисциплината и поведението ни е добро така че....
Върнете се в началото Go down
MATERHORN
Нормален
MATERHORN


Брой мнения : 6
Age : 31
Location : Sofiq drujba 2 ili v nqkoe drugo izmerenie.....
Registration date : 14.03.2009

Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 3:35 pm

Поли,според теб сме задружни и може да е така ,но тука въпроса е за дисциплината която я няма Very Happy
Върнете се в началото Go down
Vester
Психично Неразположен
Vester


Брой мнения : 496
Age : 32
Location : София
Registration date : 06.10.2007

Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 9:13 am

Ама ние хубавичко така си говориме, но лошото е че не правиме нищо по въпроса...
Върнете се в началото Go down
Hutsun
Mamba
Hutsun


Брой мнения : 717
Location : Location, Location
Job/hobbies : Holy Niga Man!
Registration date : 05.10.2007

Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 9:28 pm

Ама добре бе, всеки ден слушам всички как казват какво ТРЯБВА да се направи.. Абе хора вместо да ъмъваме дайте ДА ГО направим.. Дисцлипината ни е под всякаква критика.. Да, това го знаем..
Върнете се в началото Go down
https://error6819.bulgarianforum.net/forum.htm
U.K.!
С Увреждания
U.K.!


Брой мнения : 1156
Age : 32
Location : Great Britain!
Job/hobbies : fuck the system
Registration date : 05.10.2007

Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 10:28 pm

awe q spoko si4ki kfo ste se razgovorili za taq disciplina Very Happy
az vikam M*INATA IM NA SI4KI finger! deto vikat 4e dispilinata ni e po sqkfa kritika OMGNOEZ i da e taka f na6to daskalo si4ko e pod sqkfa kritika no! bratle nikoi ne si prai tryda da kaje 4e sme ot 3 i 15 na daskalo ma zakfo li nie sme prosto nekfi y4enici zakfo trqa ni kazvat,g-ja direktorkata si zabravq 4asovete i kre6ti na nas O_O 4e ne sme i napomnili
i za kapak pak nie sme vinovni i za disciplina mi da vinovni sme ma 4esno kazano hi4 ne mi puka neka i na tqh im e gadno 6tom za nas nikoi ne go e*e se6tate li se?
a za klasa ni mislq 4e e nai qkiq klas nai splyteniq dancer FTW i nqma 6ibanqci deto se praqt na gangsteri i tupi k*4ki 10 b rulz headbang ! tfa emoito mnenie cow drunk
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/samogudeli4kator4e
Sponsored content





Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?   Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kakvo mislite za klas4eto ni,kato cqlo?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» A KoI KaKvO 4EtE???
» Kakvo nai-mnogo iskate za rojdeniq si den?
» Kakvo e nai~vajnoto ne6to v jivota spored teb?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Error :: Фоайето :: Анкети-
Идете на: