Error
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Error

Error 6819: System malfuntion at line 49. Cannot connect to database
 
Индекс6819ТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ( : Мегинценценценцентооо : )

Go down 
+3
U.K.!
Simo
Meginceto :]
7 posters
АвторСъобщение
Meginceto :]
Нормален
Meginceto :]


Брой мнения : 37
Age : 31
Location : BG-toooy ;-[
Registration date : 08.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 4:55 pm

Добреем,такаа ... значи трябва да ви се представяяям lol! ... Таа аз съм Меги,на 14 съм (все още),но скоро ще направя и заветните 15 cheers ... ха-ха,трудно ми е да се описвам защото си мисля,че за тая една година (че дажее и отгорее) ме познавате що годе като човек и знаете що за стока съмм Laughing ... хахахах тва прозвуча като реклама за чушки и доматиии Very Happy !!! Добре де,давам го малко по-сериозно вече ;-) ... Какво друго мога да ви спомена за моята скромна личност,неизживяла даже и половината от своя скромен живот Shocked ... хммм,почнах с простотийките-става лошооо No !!! Така де,падам си леко олигофренче,но не се различавам много от останалата част от "лудничката" geek ... Като цяло искам да ме приемат като позитивно настроен човек,който може да ти помогне ако нещо не е наред ( и това си мисля,че го знаете...) Smile !!! Аз викам да позавършвам писанийцето Rolling Eyes ... Та за мен най-важната е усмивката в живота,така че - Усмихвайте ми се хора и не се ядосвайте за глупости lol! !!! Айдее целувам ви всичките и ви обичаааам многооо откачалчици малкиии :* (еех,и ние ще порастнеме накой хубав,слънчев ден...) !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.just-me-and-my-funny-life.piczo.com
Simo
Психично Неразположен
Simo


Брой мнения : 490
Age : 31
Location : tretata kofa v lqvo
Job/hobbies : prosteeene
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:01 pm

abe megi nikoi ne se be6e predstavql s pove4e ot 5 dumi no mislq 4e tova 6e e nepobedimiqt rekord hubavo e 4e o6te edin strelec 6oto ina4e sre6tu zara i asq mi e trudno (da jiveqt strelcite)(i az se uvqkoh malko)( : Мегинценценценцентооо : ) Guitar( : Мегинценценценцентооо : ) Sperm( : Мегинценценценцентооо : ) Sagittarius
Върнете се в началото Go down
U.K.!
С Увреждания
U.K.!


Брой мнения : 1156
Age : 32
Location : Great Britain!
Job/hobbies : fuck the system
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:13 pm

ahahaha tfa za zara i asq mi haresa...mi to sre6ty nas telcite vinagi e trydno ma kfo da se prai
ina4e za megincety pi4 si e toq 4ove4ec i nie si te bi4kame i pak dobre dy6la v ludni4katyyy :* (hug)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/samogudeli4kator4e
Meginceto :]
Нормален
Meginceto :]


Брой мнения : 37
Age : 31
Location : BG-toooy ;-[
Registration date : 08.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:16 pm

айде тва звучиии катоо "честита ти баня" lol! ... ххяхяях няма значениее дее,то и на мене ми е някво готино тукаа geek ... шашвелнициии Laughing !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.just-me-and-my-funny-life.piczo.com
U.K.!
С Увреждания
U.K.!


Брой мнения : 1156
Age : 32
Location : Great Britain!
Job/hobbies : fuck the system
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:18 pm

ahahhhaha kfo razligavqne weeeee
az sum si seriozna samo dety 6e izpu6a ot tfa 4e 3 yroka za 3 dena ne moga da nau4a
ccc...6e se mre ytre po istoriq kazvam vi....
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/samogudeli4kator4e
Simo
Психично Неразположен
Simo


Брой мнения : 490
Age : 31
Location : tretata kofa v lqvo
Job/hobbies : prosteeene
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:23 pm

ee spoko pak nikoi nqma d \znae ni6to ili pone az est pak ne sum u4il 6oto me murzi za cqla rota lenivci na koito sa im dali prespivatelni zatva 6e se mre kolektivno a i da ne se mre kolektivno 6e se mre po edini4o koeto ne e tolkova hubavo za6toto nqma da se mre kolektivno no na men ne mi puka drugite da si u4at (tva na megi e zarazno)
Върнете се в началото Go down
U.K.!
С Увреждания
U.K.!


Брой мнения : 1156
Age : 32
Location : Great Britain!
Job/hobbies : fuck the system
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:25 pm

Very Happy Very Happy Very Happy ahahah cqla rota lenivci ahhaha lele otkude gi mislite we ahhaa ne e iztina
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/samogudeli4kator4e
Meginceto :]
Нормален
Meginceto :]


Брой мнения : 37
Age : 31
Location : BG-toooy ;-[
Registration date : 08.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:36 pm

яхяхяхях знам си аз,че не бива да се уливааам аама какво да се правиии - верно е супер заразноооууЛЛл lol! ... а относноо истЕриятаа,хахх защо ли тазз мила и добра женица си мисли,че ние сме машинии...хахаха ние сме си машини,ама по друго отношениее sunny ... хах,хах,хах ама такъв е животеца-неспрраведлив към простосмъртнитеее Neutral ... ше го преживеем де,няма да предаваме фронтО Wink) !!! айде физиците и историците-утре сме на линия и под стройй lol! ->> вйй тва ми влезна под кожатаа,много е ненормалнизирано!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.just-me-and-my-funny-life.piczo.com
Simo
Психично Неразположен
Simo


Брой мнения : 490
Age : 31
Location : tretata kofa v lqvo
Job/hobbies : prosteeene
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:40 pm

im tova nee si4ko ima o6te mnogo ( : Мегинценценценцентооо : ) Crazy
Върнете се в началото Go down
U.K.!
С Увреждания
U.K.!


Брой мнения : 1156
Age : 32
Location : Great Britain!
Job/hobbies : fuck the system
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 5:43 pm

opredeleny bounce
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/samogudeli4kator4e
bufs
Психично Неразположен
bufs


Брой мнения : 303
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 7:09 pm

Линия и строи Laughing ... аз си отивам на същинска екзекуция
Върнете се в началото Go down
Meginceto :]
Нормален
Meginceto :]


Брой мнения : 37
Age : 31
Location : BG-toooy ;-[
Registration date : 08.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 8:02 pm

аахаххах айде,айде...не съм толко страшнааа lol! No ...
Върнете се в началото Go down
http://www.just-me-and-my-funny-life.piczo.com
Ceco Hamiltona
Психично Неразположен
Ceco Hamiltona


Брой мнения : 370
Age : 32
Registration date : 16.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 9:21 pm

meeeeeeeegiiiiiiiiiiiii
zdrasti be
Върнете се в началото Go down
Meginceto :]
Нормален
Meginceto :]


Брой мнения : 37
Age : 31
Location : BG-toooy ;-[
Registration date : 08.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 9:47 pm

e zdrasti wee Laughing ... prezimywal zaikooo lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.just-me-and-my-funny-life.piczo.com
Ceco Hamiltona
Психично Неразположен
Ceco Hamiltona


Брой мнения : 370
Age : 32
Registration date : 16.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 4:06 pm

kajiiiiiiiii be prezimuvala zaekeee
Върнете се в началото Go down
Hutsun
Mamba
Hutsun


Брой мнения : 717
Location : Location, Location
Job/hobbies : Holy Niga Man!
Registration date : 05.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 5:14 pm

Здравей, Меги!

Малко закъснях с приветстването, но така е като имаш да правиш цял свят. Това не е много за хвалба, но няма да те замнимавам. В прочем можеш да разгледаш новия ни сайт като отидеш в Препратки и кликнеш линка към него. В тази секция може да слагаш и линкове към твой любими места. Ако имаш въпроси относно нещо, не се притеснявай да питаш!

~Nira
Върнете се в началото Go down
https://error6819.bulgarianforum.net/forum.htm
Meginceto :]
Нормален
Meginceto :]


Брой мнения : 37
Age : 31
Location : BG-toooy ;-[
Registration date : 08.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 5:53 pm

мерси,мерси Smile ... сега ще погледна в новото сайтче lol! !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.just-me-and-my-funny-life.piczo.com
Ceco Hamiltona
Психично Неразположен
Ceco Hamiltona


Брой мнения : 370
Age : 32
Registration date : 16.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:01 pm

abe megi kato go vidi6 mi kaji i na mene i az da go vida
Върнете се в началото Go down
Vester
Психично Неразположен
Vester


Брой мнения : 496
Age : 32
Location : София
Registration date : 06.10.2007

( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 8:40 pm

Здрастииии Мегииии!!!!Добре дошла аз с малко закъснение щтото се позагубих тук малкооо иначе За Мегито или добро или нищо тоест тя е душица от всякъде :*:*:*..Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





( : Мегинценценценцентооо : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ( : Мегинценценценцентооо : )   ( : Мегинценценценцентооо : ) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
( : Мегинценценценцентооо : )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Error :: Фоайето :: Интро-
Идете на: